TA1227BB
Partnumber:
TA1227BB
Manufacturer:
Tai-Saw Technology
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
SAW Filter 1227MHz 2.2dB 50Ohm SMD 6 Pin T/R