TA78L015AP
Partnumber:
TA78L015AP
Manufacturer:
Toshiba
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
TA78L015AP
Package
Standard Regulator Pos 15V 0.15A 3-Pin TO-92 Mod