TACR106K016XTA
Partnumber:
TACR106K016XTA
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 16V R CASE 10% (2 X 1.35 X 1.35mm) Pad SMD 2012-15 5 Ohm 125°C Medical T/R