TACR475K010XTA
Partnumber:
TACR475K010XTA
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 10V R CASE 10% (2 X 1.35 X 1.35mm) Pad SMD 2012-15 6 Ohm 125°C Medical T/R