TAJA105K016TNJ
Partnumber:
TAJA105K016TNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 11 Ohm 125°C Automotive T/R