TAJA106K016R
Partnumber:
TAJA106K016R
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 16V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 3 Ohm 125°C T/R