TAJA106K025RNJ
Partnumber:
TAJA106K025RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
CAP TANT SOLID 10UF 25V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6MM) SMD 3216-18 T/R