TAJA225K020RNJ
Partnumber:
TAJA225K020RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 2.2uF 20V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 5.3 Ohm 125°C T/R