TAJA475M016RNJ
Partnumber:
TAJA475M016RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 16V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 4 Ohm 125°C T/R