TAJA476M006RNJ
Partnumber:
TAJA476M006RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 6.3V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 1.6 Ohm 125°C T/R