TAJB105K050TNJ
Partnumber:
TAJB105K050TNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 50V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 7 Ohm 125°C Automotive T/R