Partnumber: TAJB106K016RNJ
products.category: C/R/E
Availability: 5470000 in stock
SKU: TAJB106K016RNJ
decrease increase
Package Cap Tant Solid 10uF 16V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.8 Ohm 125°C T/R