Partnumber: TAJB106K025RNJ
Manufacturer: AVX
products.category: C/R/E
Availability: 760 in stock
SKU: TAJB106K025RNJ
decrease increase
Package Cap Tant Solid 10uF 25V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.5 Ohm 125°C T/R