TAJB107K006RNJ
Partnumber:
TAJB107K006RNJ
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
1839 in stock
SKU:
TAJB107K006RNJ
Package
CAP TANT SOLID 100UF 6.3V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9MM)