TAJB107M010RNJ
Partnumber:
TAJB107M010RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.4 Ohm 125°C T/R