TAJB157K004RNJ
Partnumber:
TAJB157K004RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 150uF 4V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1.5 Ohm 125°C T/R