TAJB226K016UNJ
Partnumber:
TAJB226K016UNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 16V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.3 Ohm 125°C Automotive T/R