TAJB226M016RNJ
Partnumber:
TAJB226M016RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 16V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.3 Ohm 125°C T/R