TAJB475K035RNJ
Partnumber:
TAJB475K035RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 4.7uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.1 Ohm 125°C T/R