TAJB476M010TNJ
Partnumber:
TAJB476M010TNJ
Cap Tant Solid 47uF 10V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 1 Ohm 125°C Automotive T/R
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock