TAJC105K050RNJ
Partnumber:
TAJC105K050RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 50V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 5.5 Ohm 125°C T/R