TAJC106K025RNJ
Partnumber:
TAJC106K025RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.8 Ohm 125°C T/R