TAJC226K025RNJ
Partnumber:
TAJC226K025RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 25V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.4 Ohm 125°C T/R