TAJC337K006RNJ
Partnumber:
TAJC337K006RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Tant Solid 330uF 6.3V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.5 Ohm 125°C T/R