TAJD106M025RNJ
Partnumber:
TAJD106M025RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 1.2 Ohm 125°C T/R