TAJD107K020RNJ
Partnumber:
TAJD107K020RNJ
Manufacturer:
KEMET AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 20V D CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.5 Ohm 125°C T/R