TAJD226K020RNJ
Partnumber:
TAJD226K020RNJ
Manufacturer:
AVX Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 20V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 125°C T/R