TAJD226K035RNJ
Partnumber:
TAJD226K035RNJ
Manufacturer:
AVX
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 22uF 35V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 125°C T/R