TAJD476K010TNJV
Partnumber:
TAJD476K010TNJV
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.4 Ohm 125°C Automotive T/R