TAJD476K016RNJ
Partnumber:
TAJD476K016RNJ
Manufacturer:
AVX CORPORATION
products.category:
others
Availability:
830 in stock
SKU:
TAJD476K016RNJ
Package
CAP TANT 47UF 16V 10% 2917