TAJD476M016RNJ
Partnumber:
TAJD476M016RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 125°C T/R