TAJE107K020RNJ
Partnumber:
TAJE107K020RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 100uF 20V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.4 Ohm 125°C T/R