Partnumber: TAJE107M025RNJ
Manufacturer: AVX
products.category: C/R/E
Availability: 1761 in stock
SKU: TAJE107M025RNJ
decrease increase
Package Cap Tant Solid 100uF 25V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.3 Ohm 125°C T/R