TAJE108K006RNJ
Partnumber:
TAJE108K006RNJ
Manufacturer:
AVX
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1000uF 6.3V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.2 Ohm 125°C Automotive T/R