TAJE227K016RNJ
Partnumber:
TAJE227K016RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 220uF 16V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.5 Ohm 125°C T/R