TAJE476M035RNJ
Partnumber:
TAJE476M035RNJ
Manufacturer:
KYOCERA AVX Components Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 47uF 35V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.9 Ohm 125°C T/R