TAJP105K035RNJ
Partnumber:
TAJP105K035RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 35V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 11 Ohm 125°C T/R