TAJP105M035RNJ
Partnumber:
TAJP105M035RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 1uF 35V R CASE 20% (2 X 1.35 X 1.35mm) Pad SMD 2012-15 5 Ohm 125°C T/R