TAJR685K010RNJ
Partnumber:
TAJR685K010RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 10V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 5.2 Ohm 125°C T/R