TAJS685K010RNJ
Partnumber:
TAJS685K010RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 10V S CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.2mm) Inward L SMD 3216-12 4 Ohm 125°C T/R