TAJY687M004RNJ
Partnumber:
TAJY687M004RNJ
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 680uF 4V Y CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2mm) Inward L SMD 7343-20 0.2 Ohm 125°C T/R