TAP106K016SCS
Partnumber:
TAP106K016SCS
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 16V 10% (5 X 9mm) Radial 2.5mm 3.2 Ohm 125°C Bulk