TAP106K025SRS
Partnumber:
TAP106K025SRS
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 10uF 25V 10% (5.5 X 9mm) Radial 2.5mm 2.5 Ohm 125°C Ammo