TAP106K035SCS
Partnumber:
TAP106K035SCS
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
Availability:
10000 in stock
Package
Tantalum Capacitor, Polarized, Tantalum (dry/solid), 35V, 10% +Tol, 10% -Tol, 10uF, Through Hole Mount, 2424, RADIAL LEADED