TAP225K025BRS
Partnumber:
TAP225K025BRS
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 2.2uF 25V 10% (4.5 X 11mm) Radial 5mm 6 Ohm 125°C Ammo