TAP334K035BRS
Partnumber:
TAP334K035BRS
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 0.33uF 35V 10% (4.5 X 11mm) Radial 5mm 15 Ohm 125°C Ammo