TAP685K035CCS
Partnumber:
TAP685K035CCS
Manufacturer:
AVX
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 35V 10% (6 X 11.5mm) Radial 5mm 2.5 Ohm 125°C Bulk