TBJD685K035CRSB0023
Partnumber:
TBJD685K035CRSB0023
Manufacturer:
Kyocera AVX Components
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Tant Solid 6.8uF 35V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 (0.1%FR) 1.3 Ohm 125°C T/R