TBL004V-508-02BE-2GY
Partnumber:
TBL004V-508-02BE-2GY
Manufacturer:
CUI Devices
products.category:
Connector
Availability:
100000 in stock
Package
Conn Terminal Block 2 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 10A/Contact