TBPDANS150PGUCV
Partnumber:
TBPDANS150PGUCV
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Pressure Sensor 0psi to 150psi Gage 4-Pin DIP Module